Надувний матрац Intex 68757 Twin Downy (68757)
Матрац Intex 68757 серії Twin Downy дозволить скористатися ним у різних обставинах будинку, офісі, на дачі або в поїздках. Ліжко не займає багато місця як у надутому вигляді, так і у зібраному стані. Завдяки невеликому розміру та вазі матрац можна з впевненістю укладати в дорогу та зі спокійною душею вирушати в подорож, будучи впевненим, що комфортний та зручний відпочинок Вам забезпечений. Крім того, в матраци серії Downy Intex вбудовані спеціальні клапани " 2 в 1" , які є універсальними у своєму застосуванні, оскільки підходять для будь-яких видів насосів. Ви можете підібрати таку модель насоса, яка найбільше відповідатиме Вашим потребам.
Надувний матрац Intex 68757 виготовлений з високоміцного водонепроникного ПВХ , що дозволяє використовувати його в умовах відпочинку на воді. Завдяки флокованому покриттю, ліжко невибагливо у догляді. Після експлуатації виріб достатньо протерти вологою тканиною, висушити та скласти у вихідний стан.
Ця модель надувного ліжка виконана в стильному темно-синьому кольорі, що дозволить йому органічно вписатися в сучасний інтер'єр. Покриття матраца викликає приємні відчуття при зіткненні з тілом. За своєю структурою матеріал нагадує велюр, що дозволяє постільній білизні не ковзати у процесі сну, а Ваш відпочинок наповнити приємними враженнями!
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 99 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 2,8 кг |
| Внутрішня система | Wave Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 32x28x9 см |
| Серія | Classic Downy Bed |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | надувний флокований матрац |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,52 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | синій |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Вага | 2 |
| Верхня сторона виробу | флоковане покриття |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| колір | Синій |
| Комплектація насосом | ні |
| Латка-самоклейка | ні |
| Максимально допустиме навантаження | 195 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | ні |
| Ремонтний комплект | ні |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | ні |
| Чохол для зберігання та транспортування | ні |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 220 |
| Довжина | 990 |
| Ширина | 1910 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари










