Надувний матрац. Розмір 191х137х25. Навантаження 273 кг. Intex 64142 (64142)
Надувний матрац Intex 64142 зручно брати із собою у поїздки на природу, або на дачу. Це повноцінне спальне місце оснащене комфортним підголівником. Пліефірні волокна, з яких виготовлені внутрішні перегородки, забезпечують максимальну міцність та довговічність матраца, дозволяючи йому витримувати вагу до 273 кг.
Також завдяки цьому матеріалу в процесі експлуатації матрац не продавлюється та гарантує анатомічно правильне положення тіла під час сну. Нижня частина матраца виготовлена із міцного водонепроникного ПВХ. А верхня оснащена спеціальним флокованим покриттям. Воно м'яке, шорстке і нагадує велюр на дотик. Воно не дозволяє простирадлом сповзати з матраца під час сну. А завдяки підголівнику з нього так само не падатиме і подушки.
Характеристики:
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 137 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 3,9 кг |
| Внутрішня система | Dura-Beam Standart |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 31x37x11 см |
| Серія | Pillow Rest Classic Bed |
| Країна виробник | |
| Тип | надувний флокований матрац |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | чорний |
Конструкція виробу поздовжня, вертикально-балкова Fiber-Tech. Для покриття поверхні використаний флокований матеріал.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Вага | 4 |
| Верхня сторона виробу | флоковане покриття |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | black (чорний) |
| Комплектація насосом | ні |
| Латка-самоклейка | ні |
| Максимально допустиме навантаження | 237 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | ні |
| Ремонтний комплект | ні |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | так |
| Чохол для зберігання та транспортування | ні |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 250 |
| Довжина | 1910 |
| Ширина | 1370 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари









