Надувний матрац. Розмір: 203х152х25. Навантаження 273 кг. Intex 64143 (64143)
Надувний матрац Intex 64143
Цей матрац відмінно поєднує класичний дизайн і сучасну конструкцію. Її головна особливість - система, що підтримує, яка створює максимально комфортні умови для сну.
Унікальний вбудований підголівник допоможе забути про проблеми з незручними або зісковзуючими подушками, а флоковане покриття поверхні дуже приємно на дотик і не дозволить простирадлом зісковзнути вночі.
Особливості матраца: Вбудований клапан дозволяє легко надути або здути виріб; Два повноцінних спальних місця; Невеликі розміри дозволяють брати матрац з собою; Нижня частина матраца з водонепроникного вінілу;
Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА! після розкриття коробки, втрачається гарантія від виробника. Ми не можемо брати на себе відповідальність за дотримання Вами правил експлуатації.
Характеристики:
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 5,2 кг |
| Внутрішня система | Dura-Beam Standart |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 34x41x11 см |
| Серія | Pillow Rest Classic Bed |
| Тип | надувний флокований матрац |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | чорний |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Вага | 5.2 |
| Верхня сторона виробу | флоковане покриття |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | black (чорний) |
| Комплектація насосом | ні |
| Латка-самоклейка | ні |
| Максимально допустиме навантаження | 273 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | ні |
| Ремонтний комплект | ні |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | так |
| Чохол для зберігання та транспортування | ні |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 250 |
| Довжина | 2030 |
| Ширина | 1520 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари











