Надувний басейн. Діаметр 244 см. Висота 76 см. 28110 Intex (28110)
Надувний басейн 28110 Intex
Практичний надувний басейн 28110 Intex виготовлений із високоякісного тришарового ПВХ. Оригінальність конструкції дозволяє легко збирати басейн за 10 хвилин.
Перед наповненням басейну водою необхідно накачати верхнє кільце ( насос у комплект не входить ) і розправити дно, щоб не залишилося складок.
Підготовка майданчика не потрібна. Зручний клапан зливу дозволяє приєднати садовий шланг, що дає можливість злити воду в будь-яке місце.
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 6,5 кг |
| Вага упаковки | 6,5 кг |
| Висота до кільця | 58 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Діаметр кільця | 196 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Об'єм води | 2400 л |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 29x19x39 см |
| Серія | Easy Set |
| Зливний клапан | є |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 5 |
| Діаметр | 244 |
| колір | Синій |
| обсяг | 2419 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 76 |
| Довжина | 244 |
| Ширина | 244 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари












