Надувний басейн 366 Х 76 см. intex 28132. 3-х шаровий. Скловолокно (28132)
Надувний басейн серії Easy Set i ntex 28132 вигідно відрізняється простотою у використанні від більшості своїх аналогів.
При заливанні води в басейн, за рахунок руху нагору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї родини в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений.
А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні та захист від проколів. Глибина води в басейні близько 60 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, так і дітям, Easy Set стане цінним придбанням для кожної дружної сім'ї.
Систему зливу на днищі можна підключити до будь-якого гнучкого шлангу, і злити воду в певні місця. Басейн дуже зручний у використанні та принесе чимало радості та задоволення у спекотні літні дні.
Характеристики :
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 15 кг |
| Вага упаковки | 15 кг |
| Висота до кільця | 58 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Діаметр кільця | 307 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос | 2006 л/год |
| Насос-фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Об'єм води | 5621 л |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 40x 29x 70 см |
| Серія | Easy Set |
| Зливний клапан | є |
| Країна виробник |
Польща |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
|
Колір |
блакитний |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 15 |
| Діаметр | 366 |
| колір | Синій |
| обсяг | 5621 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 76 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари






