Надувний басейн 244 висота 76см з насосом 28112 NP Intex (28112)
Надувний басейн 28112 NP від Intex - це ідеальний варіант для сімейного відпочинку в спекотні літні дні. Серія Easy Set передбачає дуже легку установку: всього 10-15 хвилин та порятунок від жаркого сонця – у вас у дворі. Принцип використання басейну дуже простий: потрібно надути верхнє кільце та наповнити чашу водою. У міру заповнення, вужче, в порівнянні з основою, кільце перешкоджатиме виливанню води.
Матеріал , що використовується при виготовленні басейнів цієї серії, складається з трьох шарів: між двома шарами вінілу знаходиться прокладка зі скловолокна. За наявності проколу саме ця армована сітка не дасть йому збільшуватися в розмірі. Матеріал чудово переносить перепади температур і стійкий до сонячних променів та побутової хімії.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом, який дозволяє не міняти воду щоразу після використання. Пил, дрібний бруд, комахи, листя, занесені до басейну вітром – все це вимагає фільтрації. Однак подібна установка не є дезінфекційною, тому не можна давати забрудненому фільтру висихати.
Об'єм наливного басейну становить 2420 літри, при заповненні на 80% - а це при діаметрі 244 см і висоті 76 см - складає цілих 58 см справжньої глибини. Подаруйте собі та своїм близьким ідеальний відпочинок у спеку з наливним басейном 28112 NP.
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага упаковки | 8 кг |
| Висота до кільця | 58 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Діаметр кільця | 196 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос | 1250 л/год |
| Насос-фільтр картриджний | 1250 л/год |
| Об'єм води | 2400 л |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 30x39x38 см |
| Серія | Easy Set |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 6 |
| Діаметр | 244 |
| колір | Синій |
| обсяг | 2420 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 76 |
| Довжина | 244 |
| Ширина | 244 |
Схожі товари











