Дитячий басейн. Розмір 122х122. NP intex (57122 NP)
Незвичайний, яскравий, стильний басейн 57122 NP доповнить будь-який інтер'єр. Що може бути краще в спекотну, літню погоду, ніж поринути у прохолоду басейну?
Дитячі басейни допоможуть вашому малюку з толком провести час. Це означає, що він не тільки із задоволенням плескатиметься у воді, отримуватиме позитивні емоції від веселих ігор, а й розвиватиметься фізично. Ваша дитина отримає море задоволення, купаючись у ньому.
На зовнішніх стінах в оформленні нанесений яскравий принт морського дна, а на частинах, де немає принта, він прозорий. Широкі, білі борти дозволять дорослим сісти, а дітям грати на них.
Характеристики:
| Діаметр | 122 см |
| Висота | 122 см |
| Вік дитини | 1+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 68 л |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | різнокольоровий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 2 |
| Діаметр | 122 |
| Колір | Різнокольоровий |
| обсяг | 68 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 122 |
| Довжина | 122 |
| Ширина | 122 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари









