Дитячий надувний басейн 229х147х46 із насосом. Об'єм: 600 л. Intex 57181 NP (57181 NP)
Дитячий надувний басейн із ручним насосом. Розмір: 229х147х46 см. Вага: 4.2 см. Об'єм: 600 л. Intex 57181 NP
Дитячий надувний басейн мандарин з ручним насосом стане чудовим придбанням для вашого малюка – це яскравий прямокутний надувний басейн, який чудово підходить для дітей віком від 3 років та дорослих. Басейн складається із двох повітряних камер. Кожна з них зі своїм клапаном для надування та здування басейну.
Також є клапан у дні басейну для зручності зливу води. Басейн Мандарин виконаний із міцного високоякісного вінілу завтовшки 0.28 мм. Його дно не надувне. При заповненні на 80% місткість басейну становить 600 л. Ремкомплект додається.
Характеристики:
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4,2 кг |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Дод. обладнання | Ремонтний набір |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 600 л |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,33 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |
| Колір | помаранчевий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 4.2 |
| Діаметр | 229 |
| колір | Помаранчевий |
| обсяг | 600 |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 46 |
| Довжина | 229 |
| Ширина | 147 |
Схожі товари








