Дитячий каркасний басейн. Розмір 122х122х30. Об'єм води 340 л. Intex 57173 (57173)
Басейн каркасний дитячий intex 57173
Квадратний каркасний дитячий басейн intex 57173 - максимально надійна конструкція, здатна перенести будь-яке навантаження, яке активно вигадують діти, захоплені грою.
Стійкість до ударів, витягування та витирання стінок та основи басейну забезпечується тришаровим армованим вінілом, що використовується для їх виготовлення. Каркас із металу, стійкого до різних руйнувань – міцний та довговічний.
Завдяки невеликим розмірам, виріб займає трохи місця, а вода під сонцем нагрівається швидко. Наявність спеціального зливного отвору дозволяє легко змінити воду за потреби.
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30 см |
| Вік дитини | 2+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 340 л |
| Виробник | Intex |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 5 |
| Діаметр | 122 |
| колір | Синій |
| обсяг | 350 |
| Стан | Нове |
| Форма | Квадратна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 30 |
| Довжина | 122 |
| Ширина | 122 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари










