Прямокутний каркасний басейн Bestway. Розмір ДхШхВ: 488-305-107 см. Сходи. Фільтр-насос. 56448 (56448)
Прямокутний каркасний басейн Bestway. Розмір ДхШхВ: 488-305-107 см. Сходи. Фільтр-насос. 56448
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56448 Ultra Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині. Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність. Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 3000 л/год, картридж - тип II. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі. Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну.
Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів. Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води. Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Каркасні сірі басейни Bestway Ultra Frame Pool відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою та посиленим каркасом.
Характеристики:
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 77,5 кг |
| Висота сходів | 107 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Сходи | Є |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 3028 л/год |
| Об'єм води | 10949 л |
| Підстилка | Є |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Ultra Frame Rectangular |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Країна виробник | |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Овальний |
| Колір | сірий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 77.5 |
| Колір | Серій |
| обсяг | 10949 |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 107 |
| Довжина | 488 |
| Ширина | 305 |
Схожі товари










