Каркасний басейн. Діаметр 305 см. Висота 76 см. BESTWAY 56679 Steel Pro Frame Pool (56679)
Каркасний басейн BESTWAY 56679 Steel Pro Frame Pool
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 76 см при діаметрі 305см, за розмірами та комплектацією – це аналог Intex 28202.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Басейн не оснащений сходами. Рекомендуємо докупити, наприклад, Bestway 58046, сходи для басейну, 76см.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом продуктивністю 1245 л/год, картридж типу I.
Днище забезпечене зручним зливним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів Steel Pro Frame Pool, METAL FRAME Pool та Prism Frame Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасники" стійкіші, у їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, наповнюваний об'єм води у наливних басейнів значно більше за рахунок боків, що випирають, а це означає, що витрати на заливку води, її очищення теж істотно різні.
Характеристики:
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 23 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 1250 л/год |
| Об'єм води | 4678 л |
| Підстилка | Ні |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Країна виробник | Польща |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | синій |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 23 |
| Діаметр | 305 |
| колір | Синій |
| обсяг | 4678 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 76 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари






