Каркасний басейн Bestway 56451. Діаметр: 488 см. Насос-фільтр, сходи. Оцинковані сталеві труби (56451)
Каркасний басейн Bestway 56451. Діаметр: 488 см. Насос-фільтр, сходи. Оцинковані сталеві труби.
Круглий каркасний басейн типу Bestway 56451 Power Steel Frame приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 5678 л/год. Картиридж – тип III.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води. Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Характеристики:
| Діаметр | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 78 кг |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Сходи | Є |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 5678 л/год |
| Об'єм води | 19459 л |
| Підстилка | Є |
| Виробник | Bestway |
| Розмір упаковки | 170x65x55 см |
| Серія | Power Steel Frame |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Країна виробник | |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | сірий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 78 |
| Діаметр | 488 |
| колір | Синій |
| обсяг | 19459 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 122 |
Схожі товари






