Автомобільний перетворювач напруги 12в – 220в. Інвертор 500 W (500)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
987.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Автомобільний перетворювач напруги
Підключи будь-який прилад потужністю до 500W

За допомогою надійних інверторів заводського складання!
Автоінвертор - (перетворювач напруги 12v/220v) - це "розетка", яку можна використовувати на природі, гаражі, подорожах та інших місцях де немає електрики.
Просто підключіть перетворювач у роз'єм прикурювача автомобіля або до акумулятора та використовуйте його як звичайну розетку.
Характеристики пристрою
Застосовується для харчування:
- - різних аудіо- та відеопристроїв
- - Телефони, планшети, фотоапарати
- - Автомобільних телевізорів
- - ноутбуків, комп'ютерів, відеокамер
- - DVD-плеєрів, систем відеоспостереження
- - Приладів з максимальною потужністю до 500W
| Вхідна напруга: | 10в-15в |
| Вихідна напруга: | 220±10% |
| Активна потужність: | 300W |
| Максимальна потужність: | 500W |
| Частота на виході: | 50 Гц±2% |
| Форма вихідного сигналу: | Модифікована синусоїда |
| Захист від : |
|
| Вага: | 0.5 кг |
| Габаритні розміри: | 147х90х52 мм |
| Підключення живлення: | Прикурювач/Клеми |
987.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 200 |
| Вхідна напруга | 12 |
| Доставка та оплата | |
| Термін доставки | 1-2 дня |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
987.00 грн.
Часті питання про модель ❖ 500
-
Для чого потрібний інвертор із чистою синусоїдою?
-
Чому не можна використовувати інвертор із Модифікованим синусом?
-
Який акумулятор краще використовувати з інвертором?
Схожі товари
6 670.00 грн. 6 730.00 грн.
В наявності Модель: 3004-7
Джерело живлення з правильною синусоїдою потужністю 3000 Вт виконує 2 основні функції:
Перетво..
4 890.00 грн. 5 790.00 грн.
В наявності Модель: 3023
Що таке інвертор?
Інвертор — це електронний пристрій, який перетворює постійний струм (DC) , зазв..
5 730.00 грн.
В наявності Модель: 2200-12
Комплект резервного живлення інвертор 2200 Вт із чистим синусом + зарядка для акумулятора 12 та 24 В..
3 390.00 грн.
В наявності Модель: 3000
Підключи будь-який прилад потужністю до 3000W
За допомогою надійних інверторів заводського ск..
1 990.00 грн.
Немає у наявності Модель: 1500
Підключи будь-який прилад потужністю до 1500W
За допомогою надійних інверторів заводського ск..
6 335.00 грн.
Немає у наявності Модель: 7000
Інвертор 12в-220в 7000W для всіх побутових приладів
Перетворювач 12-220, інвертор 7000w з тр..







