Інвертор 12В 220В 3000 вт чистий (правильний) синус (3023)
Що таке інвертор?
Інвертор — це електронний пристрій, який перетворює постійний струм (DC) , зазвичай від акумулятора або сонячної панелі, на змінний струм (AC) , що підходить для живлення звичайної побутової техніки.
Навіщо потрібний інвертор на 3 кВт?
Інвертор для будинку 3 кВт дозволяє живити електроприлади , коли:
- немає електрики (відключення світла),
- ви знаходитесь поза електромережею (дача, кемпінг, човен),
- використовуються альтернативні джерела енергії (сонячні панелі, акумулятори тощо).
В комплект входить 2 пари накидних елементів на акумулятор (стандартні наклемники та крокодили швидкознімні).
Рекомендуємо подивитися відео нижче ⬇ для повного ознайомлення з товаром
Перетворювач напруги на 3000 вт
потрібно вибирати з урахуванням того, скільки приладів ви підключатимете одночасно.
- Вибирайте інвертор за потужністю (у ватах),
- Для чутливої техніки (ноутбуки, котли) потрібний інвертор із чистою синусоїдою .
- Існують інвертори із зарядкою і без неї – залежно від завдань.
Схема підключення інвертора 3000 Вт до АКБ та газового котла

Запускаємо Насосну станцію 2850 Вт:
Рекомендуємо подивитися відео нижче ⬇ для повного ознайомлення з товаром
Як довго інвертор працюватиме від акумулятора?
Для розрахунку часу роботи інвертора від акумулятора необхідно знати ємність акумулятора (Ah) і споживану потужність пристрою (Вт). Для більш точного розрахунку використовуйте формулу:
Час роботи (у годинах) = Місткість АКБ (в Ah) / Споживана потужність (в Вт)
Підходить для живлення приладів із максимальною потужністю до 3000 W
- Газових та твердопаливних котлів, звичайних та двоконтурних,
- Різних аудіо- та відеопристроїв,
- Опалювальних та циркуляційних насосів
- Компресорів, холодильників, обігрівачів,
- Ноутбуків, комп'ютерів, відеокамер-DVD-плеєрів, систем відеоспостереження,
- ТБ,
- Кавових апаратів, та багатьох інших приладів домашнього та офісного користування,
- Холодильники та морозильні камери.
Інвертор 12220 3000Вт з чистою синусоїдою
► Підійде для забезпечення будь-якого сприйнятливого обладнання.
На виході такого перетворювача напруга виходить у правильній синусоїдальній формі.
Такий фактор відіграє величезну роль для пристроїв із чутливою електронікою, а саме:
- двоконтурних котлів опалення,
- циркуляційних насосів,
- медичного обладнання та обладнання,
- телекомунікаційних вимірювальних приладів,
- лабораторних пристроїв,
- аудіо техніки,
а також для всіх електроприладів, у яких є інтегровані мікросхеми, плати та чіпи. Електрика правильної синусоїдальної форми суттєво збільшує термін служби будь-якого електроприладу.
Інвертор 12 220 3000 W
з евророзеткой і роз'ємами під дроти з клемами "крокодил" зазвичай використовують із постачання необхідного харчування 220 Вольт у автомобілі чи природі за відсутності стаціонарного електрики.
- Ви, без проблем, самі зможете включити будь-який чутливий домашній прилад, щоб скористатися ним у дорозі.
- Інтегрований потужний вентилятор дасть примусове охолодження, щоб інвертор зміг працювати безперебійно, де Ви з родиною не подорожували.
- Пристрій для перетворення струму 12В на 220В для живлення побутової техніки в місцях, де стаціонарне джерело відсутнє.
- Прилад можна сміливо використовувати на природі, в подорожі на машині або яхті, для цього просто підключити інвертор до акумулятора.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 220 |
| Вхідна напруга | 12 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| максимальна потужність | 3000W |
| Номінальна вихідна напруга | Чистий синус 220 |
| Чистий синус | Так |
| Живлення та акумулятор | |
| Напруга акумулятора | Показує |
| Сумісний з акумуляторами | |
| Батарея Li-ion (літієві) | Так |
| Батарея без обслуговування (закритого типу) | Так |
| Гелева батарея | Так |
| Свинцево-кислотна батарея | Так |
| Сонячна батарея | Так |
| Суха батарея | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Комплектація | |
| В комплекті | Провід та наклемники |
| Доставка та оплата | |
| Накладений платіж | Так |
| Термін доставки | 1-2 дня |
| Офіційна гарантія | |
| Офіційна гарантія 12 місяців | Так |
| Інформація про товар | |
| Вага | 2.00кг |
| (Д x Ш x В) | 30.00см x 12.00см x 8.00см |
-
Який акумулятор краще використовувати з інвертором?
-
Для чого потрібний інвертор із чистою синусоїдою?
-
Чому не можна використовувати інвертор із Модифікованим синусом?
-
Чому не включається вентилятор?












