Інвертор 1500 W. Перетворювач напруги 12v – 220v (1500)
Підключи будь-який прилад потужністю до 1500W

За допомогою надійних інверторів заводського складання!
Автоінвертор - (перетворювач напруги 12v/220v) - це "розетка", яку можна використовувати на природі, гаражі, подорожах та інших місцях де немає електрики.
Просто підключіть перетворювач у роз'єм прикурювача автомобіля або до акумулятора та використовуйте його як звичайну розетку.
Характеристики пристрою
Застосовується для харчування:
- - різних аудіо- та відеопристроїв
- - Телефони, планшети, фотоапарати
- - Автомобільних телевізорів
- - ноутбуків, комп'ютерів, відеокамер
- - DVD-плеєрів, систем відеоспостереження
- - Дрилів, болгарок, перфораторів
- - приладів з максимальною потужністю до 1500W
| Вхідна напруга: | 10в-15в |
| Вихідна напруга: | 220±10% |
| Активна потужність: | 750W |
| Максимальна потужність: | 1500W |
| Частота на виході: | 50 Гц±2% |
| Форма вихідного сигналу: | Чистая синусоїда |
| Захист від : |
|
| Вага: | 1,1 кг |
| Габаритні розміри: | 240х110х60 мм |
| Підключення живлення: | Клеми |
Стережіться підробок! Гарантія якості!
Всі перетворювачі перед продажем перевіряються під навантаженням, що виключає шлюб!
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 220 |
| Вхідна напруга | 12 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| максимальна потужність | 3000W |
| Живлення та акумулятор | |
| Напруга акумулятора | Показує |
| Сумісний з акумуляторами | |
| Батарея Li-ion (літієві) | Так |
| Батарея без обслуговування (закритого типу) | Так |
| Гелева батарея | Так |
| Свинцево-кислотна батарея | Так |
| Сонячна батарея | Так |
| Суха батарея | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Комплектація | |
| В комплекті | Провід та наклемники |
| Доставка та оплата | |
| Накладений платіж | Так |
| Термін доставки | 1-2 дня |
| Офіційна гарантія | |
| Офіційна гарантія 12 місяців | Так |
-
Для чого потрібний інвертор із чистою синусоїдою?
-
Чому не можна використовувати інвертор із Модифікованим синусом?
-
Який акумулятор краще використовувати з інвертором?
Схожі товари









