Перетворювач напруги 12в-220в UKC AR-3000M (3000)
Підключи будь-який прилад потужністю до 3000W

За допомогою надійних інверторів заводського складання!
Остерігайтеся підробок, у наборі обов'язково повинні бути прищіпки (крокодили) на акумулятор.

Автоінвертор (перетворювач напруги 12v/220v) - це "розетка", яку можна використовувати на природі, в гаражі, в подорожах та інших місцях де немає електрики.
Просто підключіть перетворювач у роз'єм прикурювача автомобіля або до акумулятора та використовуйте його як звичайну розетку.
Характеристики пристрою
Застосовується для харчування:
- - різних аудіо- та відеопристроїв
- - Телефони, планшети, фотоапарати
- - телевізорів, систем відеоспостереження
- - ноутбуків, комп'ютерів, відеокамер
- - дрилів, болгарок, перфораторів тощо.
- - приладів з максимальною потужністю до 3000VA
Особливості:
- Інтелектуальна система охолодження
- Плавний запуск
| Вхідна напруга: | 10в-15в |
| Вихідна напруга: | 220±10% |
| Активна потужність: | 2500W (3000VA) - (тривала) 3000W - (до 50 хвилин) |
| Максимальна потужність: | 3000W |
| Частота на виході: | 50 Гц±2% |
| Затискачі акумулятора | у комплекті |
| Захист від: |
|
| Вага: | 2.1 кг |
| Габаритні розміри: | 330х150х70 мм |
| Підключення живлення: | Клеми |
Час роботи батареї
- Через недостатність потужність автомобільної батареї перетворювач напруги може зменшити ефективність.
- При використанні інвертора час роботи варіюватиметься залежно від рівня заряду батареї, його ємності та рівня потужності.
- Навантаження змінного струму. Зі стандартною батареєю автомобіля та навантаженням від 30 до 50 Вт (наприклад, ноутбук, холодильник, телевізор), можна очікувати приблизний час роботи 6-8 годин або більше.
- При використанні батареї автомобіля в якості джерела живлення, можна запускати автомобіль кожні годину або дві, щоб зарядити акумулятор, перш ніж падіння ємності, яке відбудеться під час запуску, може викликати функцію вимкнення.
- Тому що інвертор споживає менше 0,10 ампер із перемикачем ON/OFF у положенні ON та без підключених пристроїв змінного струму.
Несправності:
Якщо індикатори зелений та червоний не горять
Можлива причина:
- Поганий контакт з гніздом для прикурювача або 12-вольтовою розеткою (перевірте запобіжник)
- Поверніть ключ до положення увімкнення запалювання,
- Щільно притисніть штекер до розетки, очистіть клем акумулятора,
- Розетка може вимагати запалення.
- Перевірте правильну полярність підключення інвертора та акумулятора.
Стережіться підробок! Гарантія якості!
Всі перетворювачі перед продажем перевіряються під навантаженням, що виключає шлюб!
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 220 |
| Вхідна напруга | 12 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| максимальна потужність | 3000W |
| Живлення та акумулятор | |
| Напруга акумулятора | Показує |
| Сумісний з акумуляторами | |
| Батарея Li-ion (літієві) | Так |
| Батарея без обслуговування (закритого типу) | Так |
| Гелева батарея | Так |
| Свинцево-кислотна батарея | Так |
| Сонячна батарея | Так |
| Суха батарея | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Комплектація | |
| В комплекті | Провід та наклемники |
| Доставка та оплата | |
| Накладений платіж | Так |
| Термін доставки | 1-2 дня |
| Офіційна гарантія | |
| Офіційна гарантія 12 місяців | Так |
| Інформація про товар | |
| Вага | 2.00кг |
-
Для чого потрібний інвертор із чистою синусоїдою?
-
Чому не можна використовувати інвертор із Модифікованим синусом?
-
Який акумулятор краще використовувати з інвертором?
Схожі товари










