Надувний човен intex 68324 EXCURSION 4 SET (68324)
Надувний човен. Розмір: 366х168х43 см. Навантаження до 400 кг. intex 68324 EXCURSION 4 SET
Зручні сидіння із надувними спинками створюють повний комфорт. Недарма човен, створений для 5-х мандрівників, називається «Екскурсія». У комплекті: весла з алюмінію; ручний насос.
Човен виготовлений з ПВХ "Super Tough" за передовою технологією спайки деталей зварюванням високочастотним струмом. ПВХ сплавляється в моноліт та забезпечує швам збільшену міцність. Перевагою такого зварювання є особливий контроль якості сполук. З'єднання без клею також зменшує масу човна та підвищує герметичність. Усі човни Intex типу "EXCURSION" (сірого кольору) виконані з щільнішого матеріалу - 0.85см, ніж човни Intex інших типів.
Надувна підлога виконана з перегородками, що розташовуються паралельно бортам, створюючи поздовжні канали. Підлога цієї конструкції значно підвищує плавучість і жорсткість човна, що створює можливість подолання перекатів на річках. Така підлога також запобігає неприємному конденсату при охолодженні днища холодною водою.
Характеристики:
| Довжина | 366 см |
| Ширина | 168 см |
| Висота | 43 см |
| Вага упаковки | 22 кг |
| Гарантія | на заводський шлюб |
| Дно | надувне |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Матеріал | Super Tough (високотехнологічний полівінілхлорид) |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 61-28-54 см |
| Тип | надувний човен |
| Товщина матеріалу | 0,85 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 22 |
| Вантажопідйомність | 500 |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Висота у складеному вигляді | 54 |
| Загальна вага | 23 |
| Кіль | Жорсткий |
| Кількість сидячих місць | 5 |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла | Ремкомплект | Ручки для перенесення | |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Стан | Нове |
| Тип | Човен |
| Тип дна | Надувне |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина у складеному вигляді | 28 |
| Щільність днища | 0.85 |
| Щільність матеріалу | 0.85 |
| Габарити та комплектація | |
| Довжина | 366 |
| Довжина весла | 145 |
| Довжина у складеному вигляді | 61 |
| Ширина | 168 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари








