Одномісний надувний човен. Розмір: ДхШхВ 247х76х38 см. Intex 68305 Challenger K1 Kayak (68305)
Одномісний надувний човен Intex 68305 Challenger K1 Kayak
Одномісний надувний човен-байдарка Intex 68305 Challenger K1 Kayak призначений для активного відпочинку на річках та інших водоймах.
Човен складається з трьох надувних відсіків, що надає впевненості у безпеці плавання. А товщина стінок, виготовлених з армованого ПВХ, становить 0,75 мм.
Для зручності перевезення невеликих вантажів на носі човна передбачена сітка.
Так само човен з боків забезпечений страхувальним тросом.
Човен укомплектований надувним сидінням зі спинкою та надувним днищем.
Знизу є кіль для прямолінійного руху по воді.
Додатково човен укомплектований парою алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовою муфтою; ручним насосом та сумкою для перенесення та зберігання у здутому стані.
Характеристики:
| Довжина | 247 см |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 38 см |
| Вага упаковки | 25,7 кг |
| Гарантія | Не передбачена |
| Дно | надувне |
| Матеріал | Super Tough (високотехнологічний полівінілхлорид) |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | |
| Товщина матеріалу | 0,75 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |

| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 25.7 |
| Вантажопідйомність | 130 |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Загальна вага | 16 |
| Кількість сидячих місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла | Ремкомплект | Ручки для перенесення | |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип | Човен |
| Тип дна | Надувне |
| Тип сидіння | Надувне |
| Габарити та комплектація | |
| Довжина | 247 |
| Довжина весла | 145 |
| Ширина | 76 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари














