Надувний матрац. 191х99х25. Навантаження 136 кг. Intex 64141 (64141)
Надувний матрац Intex 64141
Надувний матрац Intex 64141 оновила серію матраців Pillow Downy. Тепер внутрішня структура виготовлена за технологією Fiber-Tech, а значить надувний матрац став більш міцним, надійним, долговечним.Intex 64141 виготовлений з міцного водонепроникного ПВХ товщиною 0,52 мм.
Верхнє покриття флоковане , нагадує велюр, не дає простирадла сповзати. Наявність підголівника перешкоджає сповзанню подушки, а для когось його висота виявиться достатньою для використання і без неї.
У комплект цього матраца входять: друкована інструкція з обслуговування російською мовою; латка для ремонту проколів; сумка для перенесення та зберігання.
| Характеристики: | |
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 99 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 3,2 кг |
| Внутрішня система | Dura-Beam Standart |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 28x36x9см |
| Серія | Pillow Rest Classic Bed |
| Країна виробник | |
| Тип | надувний флокований матрац |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | чорний |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Вага | 3 |
| Верхня сторона виробу | флоковане покриття |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | black (чорний) |
| Комплектація насосом | ні |
| Латка-самоклейка | ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | ні |
| Ремонтний комплект | так |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | так |
| Чохол для зберігання та транспортування | ні |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 250 |
| Довжина | 1910 |
| Ширина | 990 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари










