Дитячий каркасний басейн. Діаметр 183. Висота 38см. 56452 «Океан» від Intex (56452)
Дитячий каркасний басейн 56452 «Океан» із серії Snapset Pool від Intex чудово підійде для купання діток у літній сезон.
Басейн має круглу форму та оформлений яскравими зображеннями океанічного дна та його мешканців. Він відноситься до типу каркасних. Його легко можна встановити і підготувати до купання без використання додаткових аксесуарів.
Басейн виконаний із комбінованого матеріалу. Як матеріал для його каркасу використовується міцний ПВХ (полівінілхлорид), а його дно з вінілу.
Достатньо велика місткість басейну, що становить 958 літрів, при його заповненні на 80%.
У даній моделі відсутній клапан для зливу води та можливість підключення фільтр-насоса.
| Діаметр | 183 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 2 кг |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 958 л |
| Виробник | Intex |
| Серія | Snapset Pool |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 3 |
| Діаметр | 183 |
| Колір | Різнокольоровий |
| обсяг | 780 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 10 |
| Довжина | 183 |
| Ширина | 183 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари







