Каркасний басейн зі сходами. Діаметр 457 см. Висота 122 см. 3-х шаровий. BestWay 56438 (56438)
Каркасний басейн Bestway 56438 - це модель, яка чудово підходить для всієї родини. Вона дуже проста в зборі, вам доведеться витратити на це всього 40 хвилин, адже в комплекті є докладна інструкція. Басейн дуже міцний, адже його каркас, виготовлений із надміцної сталі, яка витримає навіть найтяжчі навантаження.
Стінки виготовлені з тришарового ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолокнистої сітки. Вони не розтягуються і не рвуться навіть за сильних хвиль, які виникають у басейні під час купання. У наборі йде також дуже стійкі сходи, за її допомогою ви зможете входити в басейн і виходити з нього. А потужний насос-фільтр міститиме воду в чистоті. Об'єм басейну дорівнює 16 015 літрів, у нього з легкістю поміститися вся ваша родина, навіть можна запросити кілька друзів.
У комплект басейну входить:
У комплект басейну входить:
Насос-фільтр 220В для рециркуляції води 3028 л/год;
Підстилка для басейну
Тент для басейну
Сходи для басейну
Інструкція з експлуатації
DVD-диск з інструкціями встановлення.
Вага упаковки: 78,2 кілограм
Характеристики:
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 70 кг |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Сходи | Є |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 3028 л/год |
| Об'єм води | 16015 л |
| Підстилка | Є |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Скіммер | Ні |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 70 |
| Діаметр | 457 |
| колір | Синій |
| обсяг | 16015 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 122 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари






