Каркасний басейн 259х170х61 см. BESTWAY 56403 Steel Pro Frame Pool (56403)
Каркасний басейн BESTWAY 56403 Steel Pro Frame Pool
Каркасний басейн чудово підходить для літнього сімейного проведення часу. Займаючи трохи місця, компактний обсяг виробу дозволяє купатися трьом людям одночасно, включаючи дітей віком від п'яти років.
Простота конструкції сприяє самостійному встановленню басейну. Стійкість забезпечується міцним металевим каркасом. Матеріал тканини басейну - із трьох шарів (два шари вінілу та третій зовнішній – поліестер), що застосовується для виготовлення стінок виробу, гарантує максимальну довговічність.
Легко змінити воду дозволяє наявність спеціального зливного отвору – достатньо лише приєднати садовий шланг. Водою із басейну можна полити рослинність на ділянці.
Власники каркасного басейну Bestway Steel Pro Frame Pool створюють місце для активного сімейного відпочинку на кілька років.
Характеристики:
| Довжина | 259 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 16,0 кг |
| Гарантія | передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Сходи | - |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Об'єм води | 2300 л |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Країна виробник | Польща |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | синій |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 16 |
| Діаметр | 259 |
| колір | Синій |
| обсяг | 2300 |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 61 |
| Ширина | 170 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари













