Каркасні басейну. Діаметр 366. Висота 76. Об'єм води 6503 л. intex 28710 (28710)
Каркасні басейн intex 28710 – це новий ряд каркасних басейнів 2017 від компанії « Intex », що має посилений збірний каркас.
Дані басейни складаються з трьох надміцних шарів: два внутрішніх виготовлені з ущільненого вінілу, і зовнішній з особливо міцного поліестеру. Стрічка-пояс з поліпропілену по всьому периметру підтримують форму басейну , а завдяки сталевому каркасу Prism Frame має додаткову стійкість і може витримати великі навантаження. Ці каркасний басейн не потребують додаткової підготовки майданчика, збирання басейну займе лише одну годину.
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 22,1 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Об'єм води | 6503 л |
| Підстилка | Ні |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 35x29x88 см |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 22 |
| Діаметр | 366 |
| колір | Синій |
| обсяг | 6506 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 76 |
| Довжина | 366 |
| Ширина | 366 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари










