Басейн каркасний. Діаметр 305 см. висота 99 см. Intex 26706 NP (26706 NP)
Каркасний басейн 26706 NP
Якщо ви хочете урізноманітнити свій відпочинок у заміському будинку, радимо вам придбати каркасний басейн. Будівництво стаціонарних басейнів - це дорогий захід, а надувні басейни легко зазнають пошкоджень. Щоб відпочинок не був затьмарений різноманітними неприємностями, компанія Intex пропонує своїм клієнтам каркасні басейни.
Каркасний басейн Intex 26706 має круглу форму, виконаний із тришарового ПВХ , середній шар складає скловолоконна сітка. Зсередини каркасний басейн виконаний як імітації мозаїки. Всі основні деталі виконані з високоякісного пластику та металу, оброблені протикорозійними засобами.
Основні параметри:
Ця модель оснащена додатковими аксесурами . У комплект входить: насос , знімний фільтр - картридж для очищення, захисний тент та підстилка під басейн .
Басейн чудово підійде для відпочинку великої родини. Крім того, на його встановлення потрібно зовсім небагато часу, в експлуатації він простий і зручний, а використовуючи сучасні системи очищення води, басейн достатньо наповнювати один раз на місяць.
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 35 кг |
| Висота сходів | 107 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Сходи | Є |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | Є |
| Насос-фільтр піщаний | 2006 л/год |
| Об'єм води | 6148 л |
| Підстилка | Ні |
| Виробник | Intex |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 19 |
| Діаметр | 305 |
| колір | Синій |
| обсяг | 4500 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 75 |
| Довжина | 305 |
| Ширина | 305 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 2 |
Схожі товари










