Дитячий ігровий намет "Щенячий патруль". Bambi M 3528 (M 3528)
Дитячий ігровий намет "Щенячий патруль". Bambi M 3528
Дитячий ігровий намет Bambi Щенячий патруль - чудовий будиночок для Вашого малюка. Намет стане найулюбленішим місцем, де тепер дитина проводитиме практично весь свій вільний час.
Дитячий намет Bambi Щенячий патруль машинка виготовлена з легких і яскравих матеріалів, але має відносно жорсткий каркас, що дозволяє утримувати форму намету і сам намет на встановленому місці.
Характеристики :
| Тип: | Намети |
| Розміщення: | На вулиці |
| Підлога: | Для хлопчиків |
| Вікова група: | Від 3 років |
| Збірна конструкція: | Є |
| Довжина: | 133 см |
| Ширина: | 65 см |
| Висота: | 80 см |
| Матеріал: | Текстиль |
| Колір: | червоний |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Збірно-розбірна конструкція | так |
| колір | червоний |
| Матеріал | Текстиль |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Персонажі | Щенячий патруль |
| Розміщення | У приміщенні/на вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | Намет |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 800 |
| Довжина | 1330 |
| Ширина | 650 |
Схожі товари









