Шезлонг-качалка Bambi 6316 + Дитячий килимок з піаніно Huanger HE0639. Разом дешевше! (6313+HE0639)
Шезлонг-качалка Bambi 6316 + Дитячий килимок з піаніно Huanger HE0639. Разом дешевше!
У кожного новонародженого малюка має бути затишне місце, де він може відпочити або пограти. Для цього ми представляємо вашій увазі дитячий набір з шезлонг-качалка, яка має функцію вібрації, і дитячий килимок з світловими і звуковими ефектами.
Розглянемо характеристики та опис товарів окремо.
Шезлонг-гойдалка 2в1. Функція вібрації. Bambi 6316
Шезлонг-качалка Bambi 6313 чудово підійде для сну та ігор малюків! Поки мама займається домашніми справами, малюк може весело грати чи спати у гойдалці Bambi M 1539-2. Шезлонг Bambi 6358 має функцію вібрації, завдяки якій малюк швидше засинатиме.
Спинка регулюється в 2-х положеннях, а безпека малюка забезпечує 3-х точковий ремінь Дуга з трьома іграшками, розважатиме дитину та допоможе у тренуванні координації руху. Шезлонг Bambi 6358 також має вбудовані мелодії, а також регулювання гучності, які обов'язково сподобаються вашому малюку!
Характеристики шезлонг-гойдалка Bambi 6313:
| ТИП | шезлонг |
| ВІК / ВАГА | від 0 місяців / 3-11кг |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д/Ш/В) | 68 см/51 см/64см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ | 74 х 39 см |
| ОСОБЛИВОСТІ | колиска регулюється в 2 положеннях |
| музика | |
| вібро | |
| регулятор гучності | |
| живлення від 3-х батарейок R14 (не входять до комплекту) | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | дуга з підвісками |
| 3-х точкові ремені безпеки | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал, тканина, пластик |
| КОРОБКА 1шт (БРУТТО / РОЗМІР) | 3кг/2,5кг/52-49-8см |
Дитячий килимок з піаніно Huanger HE0639
Дитячий килимок з піаніно, зі світловими і звуковими ефектами - яскравий, якісний килимок безсумнівно зацікавить вашого малюка з перших днів життя. Світлові, звукові ефекти, наявність усіляких брязкальців, м'який килимок - це і багато іншого неодмінно знадобиться вашій дитині в період її знайомства з навколишнім світом.
Характеристики:
Рекомендований вік: від народження;
Розміри: 71 х 56 х 38 см;
Розміри піаніно: 34 х 22 см;
Розміри брязкальця: 11 x 8 см;
Розмір дзеркала: 16.5 х 12 см (дзеркало має захисну плівку).
особливості:
є кнопка включення та вимкнення;
двоступінчастий регулятор гучності;
при включенні піаніно грає мелодія та світяться кнопки;
дзвіночок має 5 різних мелодій;
кнопка «Бджілка» змінює функцію великих клавіш і має три режими:
- піаніно;
- чотири різні мелодії;
- мелодії, які грає дитина.
Функції:
Цей килимок буде корисний вашому малюку з народження і до трьох років.
1. Піаніно стане в нагоді дитині з першого дня життя. Його можна встановити в ліжечко, і воно допомагатиме дитині заснути (0-12 місяців).
2. Малюк, що лежить на спині, може грати з брязкальцями, які висять на дузі і дивитись у безпечне дзеркало (0-12 місяців).
3. Лежачи на животі, дитина вчиться піднімати голову, а також пізнавати навколишній світ. Килимок у цей період допоможе дитині повзати (6-18 місяців).
4. Коли дитина навчиться самостійно сидіти, вона також зможе грати на піаніно, завдяки чому у малюка розвиватиметься дрібна моторика, слухове та звукове сприйняття. (6-36 місяців).
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Антиковзні накладки на ніжках | так |
| Вага | 2.5 |
| Висота у складеному вигляді | 80 |
| Електронний музичний блок | так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Коліщатка | ні |
| Комплектація захисним бампером | так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Матеріал виготовлення каркасу | метал |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Наявність ременів безпеки | так |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Музика|Функція вібрації |
| Підлога | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | так |
| Стан | Нове |
| Функція вібрації | так |
| Ширина у складеному вигляді | 490 |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 640 |
| Довжина у складеному вигляді | 520 |
| Ширина | 510 |
Схожі товари








