Дитяча шезлонг-гойдалка. Функція вібрації. Підвісні іграшки. Мелодії. 6316 (6316)
Дитяча шезлонг-гойдалка. Функція вібрації. Підвісні іграшки. Мелодії. Зручна панель керування. 6313
Дитячий шезлонг-гойдалка - це чудовий пристрій, який дозволяє батькам тримати малюка поряд, шезлонг легко перенести в будь-яку точку, що дуже зручно та практично. Як правило шезлонги підходить для дітей від народження. Шезлонг має дугу для підвісних іграшок, що йдуть у комплекті. Також у шезлонгу є режим «вібро», який працює від батарейок.
Спинка регулюється в 2-х положеннях, а безпека малюка забезпечує 3-х точковий ремінь Дуга з трьома іграшками, розважатиме дитину та допоможе у тренуванні координації руху. Шезлонг також має вбудовані мелодії, а також регулювання гучності, які обов'язково сподобаються вашому малюку!
Характеристики:
| ТИП | шезлонг |
| ВІК / ВАГА | від 0 місяців / 3-11кг |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д/Ш/В) | 68 см/51 см/64см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ | 74 х 39 см |
| ОСОБЛИВОСТІ | колиска регулюється в 2 положеннях |
| музика | |
| вібро | |
| регулятор гучності | |
| живлення від 3-х батарейок R14 (не входять до комплекту) | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | дуга з підвісками |
| 3-х точкові ремені безпеки | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал, тканина, пластик |
| КОРОБКА 1шт (БРУТТО / РОЗМІР) | 3кг/2,5кг/52-49-8см |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Анатомічна вставка для поділу ніг | так |
| Антиковзні накладки на ніжках | так |
| Вага | 3 |
| Висота у складеному вигляді | 80 |
| Електронний музичний блок | так |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | да |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Колір | Синьо-рожевий |
| колір | Синьо-зелений |
| Коліщатка | ні |
| Комплектація захисним бампером | ні |
| Контроль вібрації таймером | так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 5 |
| Матеріал виготовлення каркасу | метал|пластик |
| Наявність ременів безпеки | так |
| Особливості | Звукові ефекти | Гральні підвіски | Мелодії |
| Підлога | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Пульт дистанційного управління | ні |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | так |
| Сонцезахисний козирьок | ні |
| Стан | Нове |
| Функція вібрації | так |
| Ширина у складеному вигляді | 490 |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 640 |
| Довжина у складеному вигляді | 520 |
| Ширина | 510 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари










