Перетворювач Інвертор 12v-220v UKC SSK 1200W (1200)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
2 259.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Підключи будь-який прилад потужністю до 1200W
За допомогою надійних інверторів заводського складання!
Автоінвертор - (перетворювач напруги 12v/220v) - це "розетка", яку можна використовувати на природі, гаражі, подорожах та інших місцях де немає електрики.
Просто підключіть перетворювач у роз'єм прикурювача автомобіля або до акумулятора та використовуйте його як звичайну розетку.
Стережіться підробок! Гарантія якості!
Всі перетворювачі перед продажем перевіряються під навантаженням, що виключає шлюб!
Характеристики пристрою
Застосовується для харчування:
- - різних аудіо- та відеопристроїв
- - Телефони, планшети, фотоапарати
- - Автомобільних телевізорів
- - ноутбуків, комп'ютерів, відеокамер
- - DVD-плеєрів, систем відеоспостереження
- - приладів з максимальною потужністю до 1200W
| Вхідна напруга: | 10в-15в |
| Вихідна напруга: | 220±10% |
| Активна потужність: | 600W |
| Максимальна потужність: | 1200W |
| Частота на виході: | 50 Гц±2% |
| Форма вихідного сигналу: | Модифікована синусоїда |
| Захист від : |
|
| Вага: | 0.9 кг |
| Габаритні розміри: | 215х120х60 мм |
| Підключення живлення: | Клеми |
2 259.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 220 |
| Вхідна напруга | 12 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| максимальна потужність | 3000W |
| Живлення та акумулятор | |
| Напруга акумулятора | Показує |
| Сумісний з акумуляторами | |
| Батарея Li-ion (літієві) | Так |
| Батарея без обслуговування (закритого типу) | Так |
| Гелева батарея | Так |
| Свинцево-кислотна батарея | Так |
| Сонячна батарея | Так |
| Суха батарея | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Комплектація | |
| В комплекті | Провід та наклемники |
| Доставка та оплата | |
| Накладений платіж | Так |
| Термін доставки | 1-2 дня |
| Офіційна гарантія | |
| Офіційна гарантія 12 місяців | Так |
2 259.00 грн.
Часті питання про модель ❖ 1200
-
Для чого потрібний інвертор із чистою синусоїдою?
-
Чому не можна використовувати інвертор із Модифікованим синусом?
-
Який акумулятор краще використовувати з інвертором?
Схожі товари
6 670.00 грн. 6 730.00 грн.
В наявності Модель: 3004-7
Джерело живлення з правильною синусоїдою потужністю 3000 Вт виконує 2 основні функції:
Перетво..
4 890.00 грн. 5 790.00 грн.
В наявності Модель: 3023
Що таке інвертор?
Інвертор — це електронний пристрій, який перетворює постійний струм (DC) , зазв..
5 730.00 грн.
В наявності Модель: 2200-12
Комплект резервного живлення інвертор 2200 Вт із чистим синусом + зарядка для акумулятора 12 та 24 В..
1 990.00 грн.
Немає у наявності Модель: 2000
Підключи будь-який прилад потужністю до 2000W
За допомогою надійних інверторів заводського ск..
1 990.00 грн.
Немає у наявності Модель: 1500
Підключи будь-який прилад потужністю до 1500W
За допомогою надійних інверторів заводського ск..
3 330.00 грн.
Немає у наявності Модель: 1000
Перетворювач напруги AC/DC UKC 1000W KC-1000D / Перетворювач напруги / Інвертор
з 12 вольт на 220..










