Надувне ліжко із вбудованим електронасосом Bestway (69054)
Надувне ліжко із вбудованим електронасосом Bestway. Розмір ДхШхВ: 203х152х51 см. Навантаження: 272 кг
Двоспальне надувне ліжко Bestway 69054 преміум класу серії Alwayzaire Fortech. Матеріал Fortech – це поєднання щільної поліефірної тканини та зносостійкого ПВХ, що забезпечує високу міцність. Верх ліжка покритий спеціальним флокованим покриттям, яке нагадує велюр, не дасть зісковзувати постільній білизні та покривалам, легко чиститься без застосування спеціальних миючих засобів.
Особливістю даної моделі є вбудований електронасос підвищеної потужності з автопідкачуванням, який дозволяє за кілька хвилин надувати і здувати ліжко, а також має три рівні регулювання жорсткості ліжка.
Даний насос має датчик тиску і дозволяє в тихому режимі автоматично підкачувати ліжко під час падіння тиску. Вбудований насос підключається до стандартної електричної розетки. За відсутності електрики ліжко можна накачати звичайним механічним насосом. Для цього ліжко має спеціальний клапан для підключення зовнішнього насоса.
Характеристики:
|
| Конструкція: | поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam» |
| Максимальне навантаження: | 272 кг |
| Щільність матеріалу: | 0.5 мм |
| Покриття: | флоковане |
| Товщина покриття: | 0. 36 |
| Насос тип: | вбудований (електро) |
| Насос для накачування: | електричний AlwayzAire з панеллю керування |
| Насос для накачування (артикул): | Bestway 62104 |
| Матрац: | 1 шт |
| Матрац(артикул): | Bestway 69054 |
| особливості: | Технічні характеристики : ✓ працює від мережі 220-240 V; ✓ функція безшумного надування/здування; ✓ автоматичне відключення насоса при досягненні потрібного тиску; |
| Додаткові бонуси: | сумка чохол, інструкція |
| Вигляд: | Queen |
| Кількість місць: | Двоспальна |
| Ширина: | 152 см |
| Довжина: | 203 см |
| Висота: | 51 см |
| Матеріал: | сильний матеріал ПВХ (вініл) |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ|флоковане покриття |
| Верхня сторона виробу | ПВХ | флокірований вініл |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | так |
| Максимально допустиме навантаження | 272 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ|флоковане покриття |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 510 |
| Довжина | 2030 |
| Ширина | 1520 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари










