Надувне ліжко Електронасос 220В Intex 64132 (64132)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
1 190.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Надувне ліжко з вбудованим насосом 220V Intex 64132
Надувне ліжко Intex 64132 розроблене за новітніми технологіями. Матеріал виготовлення - високоміцний вініл з боків та якісний велюр на верхній поверхні.
Ліжко стійке, комфортне, цей ефект досягається за рахунок великої кількості поліефірних волокон поперечної конструкції, які створюють ортопедичний ефект, підтримуючи тіло під час сну або відпочинку.
Характеристики:
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 99 см |
| Висота | 42 см |
| Вага | 5,5 кг |
| Внутрішня система | Dura-Beam Standart |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос |
| Виробник | Intex |
| Серія | Deluxe Pillow Rest Raised Bed |
| Країна виробник | |
| Тип | надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | сірий-синій |
1 190.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Вага | 7 |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| колір | Сірий |
| Комплектація насосом | так |
| Латка-самоклейка | ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | так |
| Ремонтний комплект | ні |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Чохол для зберігання та транспортування | ні |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 420 |
| Довжина | 1910 |
| Ширина | 990 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
1 190.00 грн.
Схожі товари
4 420.00 грн.
Немає у наявності Модель: 64906
Надувний матрац intex 64906 Надувне ліжко PREMAIRE QUEEN 64906 – чудове поєднання легкості та абсолю..
4 420.00 грн.
Немає у наявності Модель: 64906
Надувний матрац intex 64906
Надувне ліжко PREMAIRE QUEEN 64906 – чудове поєднання легкості та абс..
2 370.00 грн.
Немає у наявності Модель: 64482
Надувний матрац Intex 64482
Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце ..
2 561.00 грн.
Немає у наявності Модель: 69030
Надувний матрац Bestway 69030
Одномісне надувне ліжко серії Alwayzaire Fortech преміум класу, виг..
2 680.00 грн.
Немає у наявності Модель: 64414
Надувний матрац intex 64414
Технологія, використана при створенні даного ліжка, є поздовжніми мем..
1 349.00 грн.
Немає у наявності Модель: 64791
Надувний матрац intex 64791
Велюр матрац 64791 відноситься до надувних виробів преміум класу, виг..







