Дитячий надувний басейн Bestway. Довжина: 305 см. Ширина: 183 см. Висота: 56 см. Об'єм: 1161 л. 54009 (54009)
Дитячий надувний басейн Bestway. Довжина: 305 см. Ширина: 183 см. Висота: 56 см. Об'єм: 1161 л. 54009
Надувний басейн розрахований на кількох людей. У висоту басейн має три горизонтальні роздільні камери з випускними клапанами, також має зручний окремий спускний клапан для зливу води. Стінки виконані з вінілу у яскравому блакитному кольорі, а борти у білому кольорі та завдяки своїй ширині, зручні щоб сісти, а дітям грати на них.
Басейн забезпечить комфортний відпочинок для всієї родини у спекотний літній час на дачі та природі. Рекомендований для використання дітям віком від 6 років, а також дорослим для сімейного відпочинку.
Характеристики:
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 8,0 кг |
| Вік дитини | 6+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Дод. обладнання | Ремонтний набір |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 1161 л |
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |
| Колір | синій |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 8 |
| колір | Синій |
| обсяг | 1161 |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 56 |
| Довжина | 305 |
| Ширина | 183 |
Схожі товари











