Дитячий надувний басейн Bestway 54066. Розмір ДхШхВ: 229 х 152 х 51 см. Об'єм: 542 л. (54066)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
852.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Дитячий надувний басейн Bestway 54066. Розмір ДхШхВ: 229 х 152 х 51 см. Об'єм: 542 л.
Надувні басейни – це чудовий відпочинок на дачі, зручність, надійність та безпека. Басейни швидко встановлюються, не вимагають спеціальної підготовки ґрунту та не псують ландшафт.
Надувні басейни невеликого розміру чудово підходять для дітей. Якщо спекотним літнім днем Ви захочете викупатися на подвір'ї своєї дачі, надувний басейн – найкращий вибір.
| Виробник: | Bestway |
| Країна виробник: | Китай |
| Вік: | від 6-ти років |
| Вигляд: | дитячий надувний басейн |
| Тип: | з ненадувним дном, відкритий |
| Форма: | овальний |
| Колір: | "білий", "блакитний" |
| Серія: | Play Pool |
| Матеріал: | високоякісний вініл |
| Матеріал товщина: | 0. 29 мм |
| Кількість камер: | 1 |
| Довжина: | 229 см |
| Ширина: | 152 см |
| Висота: | 51 см |
| Об'єм басейну (при заповненні 80%): | 542 л |
852.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| колір | Синій |
| обсяг | 542 |
| Стан | Нове |
| Форма | Овальна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 51 |
| Довжина | 229 |
| Ширина | 152 |
852.00 грн.
Схожі товари
3 900.00 грн.
В наявності Модель: TX6626
Електричне коло TX6626: Новий вимір водного відпочинку
Бажаєте стати центром уваги на будь-якій п..
7 200.00 грн.
В наявності Модель: TX6627
Електричний пліт TX6627: Ваша персональна моторизована зона відпочинку
Забудьте про нудне дрейфув..
250.00 грн.
В наявності Модель: 28003
Змінний картридж фільтр для басейну Intex - це необхідний елемент обладнання для забезпечення чистот..
3 790.00 грн.
В наявності Модель: 28684
Водонагрівач води для басейну Intex 28684
Електричний нагрівач води для басейну фірми Intex 28684..
3 790.00 грн.
В наявності Модель: 28684
Електричний нагрівач води для басейну Intex 28684
Проточний нагрівач для басейнів 1893 - 9464 л/г..
1 130.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58334
Сходи для надувних та каркасних басейнів. Матеріал: пластик, метал. Bestway. Висота: 91 см. 58334 Сх..






