Надувний дитячий басейн Розмір: 211х109х185. Надувний кит (57125)
Надувний дитячий басейн Надувний кіт.
У спеку будь-який малюк прагне поплескатися у воді. Щоб батьки спромоглися здійснити це бажання, пропонується надувний дитячий басейн "Блакитний кит".
Представлений дизайн приверне увагу малюка та басейн перетвориться на улюблене місце ігор. А його особливе забарвлення одразу викликає захоплення у дитини. Такий надувний басейн обов'язково стане окрасою будь-якої території.
Завдяки унікальному оформленню басейн буде ще й гідним захистом для малюка від променів сонця. Під навісом, дитина може веселитися.
Дитячий басейн виготовлений із якісного вінілу. Даний варіант басейну легко використовується вдома як манеж.
Характеристики:
| Діаметр | 109 см |
| Довжина | 211 см |
| Висота | 185 см |
| Вік дитини | від 2 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 120 л |
| Виробник | Intex |
| Серія | WHALE SHADE POOL |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1 |
| колір | Блакитний |
| обсяг | 120 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 109 |
| Довжина | 211 |
| Ширина | 185 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
Схожі товари







