Каркасний басейн Bestway. Діаметр: 427 см. Сталеві оцинковані труби. Тришаровий ПВХ. Вага: 64.1 кг (56664)
Каркасний басейн Bestway. Діаметр: 427 см. Сталеві оцинковані труби. Тришаровий ПВХ. Вага: 64.1 кг. 56664
Каркас басейну – з оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом підвісного типу, який також поєднує в собі і функцію скімера.
Цей фільтр-насос (Bestway 58462) має продуктивність 2574 л/год, катридж тип II.
Основна відмінність підвісного насоса від зовнішніх картиджних насосів - це те, що він знаходиться в басейні, а не зовні, що дає ряд переваг:
- не потрібні шланги, не займає місця;
- не потрібно прибирати, ховати від дощу, тому що він практично стаціонарно встановлений у басейні;
- Економічніший, тому що воді не потрібно долати шлях від басейну до фільтра і назад в басейн;
- Комплектація скіммером.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Характеристики:
| Діаметр | 427 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 64,1 кг |
| Висота сходів | 107 см |
| Гарантія | передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 2574 л/год |
| Об'єм води | 13030 л |
| Підстилка | Так |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Power Steel Deluxe |
| Скіммер | Так |
| Зливний клапан | є |
| Країна виробник | |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | коричневий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 64.1 |
| Діаметр | 427 |
| колір | Коричневий |
| обсяг | 13030 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 107 |
Схожі товари












