Каркасний басейн Bestway. ДхШхВ-549x274x122 см. Оцинковані сталеві труби. Насос-фільтр. Вага: 90кг (56710)
Каркасний басейн Bestway. ДхШхВ-549x274x122 см. Оцинковані сталеві труби. Насос-фільтр. Вага: 90кг
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56710 Ultra Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип III. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше ніж піщаний. Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну. Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Характеристики:
| Довжина | 549 см |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 90 кг |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Сходи | Є |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 5678 л/год |
| Об'єм води | 13430 л |
| Підстилка | Є |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Power Steel Frame |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | сірий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 90 |
| обсяг | 13430 |
| Стан | Нове |
| Форма | П'ятикутна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 122 |
| Довжина | 549 |
| Ширина | 274 |
Схожі товари










