Каркасний басейн 300 х 201 х 66 см. Bestway 56404 (56404)
Каркасний басейн розмір 300 х 201 х 66 см. Bestway 56404
Басейн чудово підходить для літнього сімейного проведення часу. Займаючи трохи місця, компактний обсяг виробу дозволяє купатися трьом людям одночасно, включаючи дітей віком від п'яти років.
Простота конструкції сприяє самостійному встановленню басейну. Стійкість забезпечується міцним металокаркасом. Матеріал тканини басейну - із трьох шарів (два шари вінілу та третій зовнішній – поліестер), що застосовується для виготовлення стінок виробу, гарантує максимальну довговічність.
Легко змінити воду дозволяє наявність спеціального зливного отвору – достатньо лише приєднати садовий шланг. Водою із басейну можна полити рослинність на ділянці.
Власники каркасного басейну Bestway Steel Pro Frame Pool створюють місце для активного сімейного відпочинку на кілька років.
Характеристики :
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 21,5 кг |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки |
| Об'єм води | 3300 л |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Скіммер | Ні |
| Зливний клапан | є |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | синій |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| колір | Синій |
| обсяг | 3300 |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 66 |
| Довжина | 300 |
| Ширина | 201 |
Схожі товари











