Подрібнювач для м'яса, овочів, горіхів із чашею 6 літри 2000 Вт (2401)
Подрібнювач потужністю 2000 Вт
- ідеальне рішення для швидкого й ефективного подрібнення продуктів. Завдяки високій потужності вона легко впорається з м'яcoм, овочами, фруктами, горіхами, перцем, змішуванням різних соусів, яйцями, кукурудзою, бобами, коренями рослин, кавою, бобами, рисом, горіхами та іншими продуктами.
Металева чаша на 6 літрів дозволяє обробляти велику кількість продуктів одночасно, що значно економить час і зусилля. Крім того, металева чаша з нержавіючої сталі має високу міцність і довговічність.

Ця різалка оснащена гострою ножовою системою, яка забезпечує ідеальне подрібнення продуктів за короткий час. Ви зможете отримати дрібне або грубе подрібнення, залежно від бажаного результату.

Крім того, різалка оснащена неслизькими ніжками, які забезпечують стійкість при роботі. Це запобігає випадковим пошкодженням і забезпечує безпечне використання.
Кухонний комбайн має 2 швидкості роботи: для твердих і м'яких продуктів. Корпус з нержавіючої сталі міцний і надійний, а чаша з нержавіючої сталі захистить від щоденних подряпин ударів і корозії.

Двигун повністю виготовлений із міді, що робить його більш довговічним для використання
- Конструкція з 4 зубцями забезпечує зручне використання
- Система безпеки запобігає доступу до леза, коли він увімкнений
- Поверхня кришки корпусу з високоякісної нержавіючої сталі
- Основа виготовлена з гуми, тому вона не слизька.
Характеристики:
- Колір: сталевий
- Потужність: 2000 Вт
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Об'єм чаші: 6 л
- Кількість ножів: 4
- Кількість швидкостей: 2
Запобіжні заходи для безпечного використання:
- Обов'язково вимикайте живлення під час розбирання або налагодження будь-яких частин продукту.
- Додаючи інгредієнти, переконайтеся, що тримач ножа знаходиться на місці.
- Після обробки зачекайте, поки двигун та лезо перестануть обертатися, і обов'язково відключіть живлення перед зняттям двигуна.
- Якщо двигун перестає працювати під час роботи, це може бути спричинено вбудованим контролем температури.
- Якщо спрацював захист під час безперервної роботи двигуна. Будь ласка, вимкніть вимикач, відключіть живлення та охолодіть протягом 10-20 хвилин.
- Цей продукт підходить як для сімейного чи особистого використання, так і комерційного використання.
Подрібнювач для м'яса, овочів, горіхів з металевою чашею 2 літра й потужністю 2000 Вт - відмінний вибір для кухні. Вона допоможе вам швидко й легко приготувати будь-які страви, зберігаючи при цьому всі корисні властивості продуктів.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| максимальна потужність | 2000 Вт |
| Матеріал чаші | Харчова нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| обсяг | 6 літрів чаша |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Доставка та оплата | |
| Термін доставки | 1-2 дні |
| Офіційна гарантія | |
| Офіційна гарантія 12 місяців | 12 місяців |
| Інформація про товар | |
| Вага | 2.00кг |











