Аерофритюрниця безолійна 6 літрів 2400 Вт Electric Air fryer (3063)
Консультація: +38 (095) 110-19-39 ☎ +38 (098) 620-63-65 ⭐ Наталія, Олег;
✅ Наші менеджери проконсультують Вас з будь-якого питання, а також допоможуть організувати швидку доставку в потрібний Вам регіон України зручним для Вас способом.
Рекомендуємо переглянути відео нижче ⬇ для повного ознайомлення з товаром!
Безолійна аерофритюрниця об'ємом 6 літрів 2400 Вт- це інноваційний кухонний прилад, який дозволяє смажити їжу без використання олії. Замість цього вона використовує гаряче повітря, яке рівномірно підсмажує продукти, роблячи їх хрусткими зовні і соковитими всередині.
Основні характеристики безолійної аерофритюрниці об'ємом 6 літрів:
- Об'єм: 6 літрів
- Потужність: від 1000 Вт до 2400 Вт
- Температурний режим: від 80°C до 200°C
- Таймер: від 0 до 60 хвилин
- Функції: підсмажування, запікання, смаження, гриль.
Особливість:
- варильна поверхня з антипригарним покриттям,
- управління регулятором температури,
- знімний олійний контейнер,
- захист від перегріву,
- з світловим індикатором,
- з оглядовим вікном,
- рідко кристолічний дисплей.
Переваги безолійної аерофритюрниці:
- Здорове приготування їжі без олії, що дозволяє знизити калорійність і жирність страв і робить їх більш здоровими.
- Швидке і рівномірне приготування страв завдяки циркуляції гарячого повітря.
- Зручність використання і легкість у догляді (відсутність потреби в олії полегшує очищення приладу).
- Різноманітні функції приготування: від підсмажування овочів і м'яса до випікання пирогів і гриба.
- Економічна, оскільки не потрібно купувати олію для приготування їжі.
- Безпечна у використанні, оскільки не створює ризику загоряння олії.
- Легка у догляді та чищенні.
- Ідеально підходить для тих, хто дбає про своє здоров'я і хоче приготувати смачні та здорові страви.
Офіційна гарантія 12 місяців!
Безолійна аерофритюрниця об'ємом 6 літрів - відмінне рішення для здорового та смачного приготування їжі без зайвих зусиль. Спробуйте цей зручний пристрій і оцініть його переваги самі!
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| максимальна потужність | 2400 Вт |
| Матеріал чаші | Харчова нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Доставка та оплата | |
| Термін доставки | 1-2 дні |
| Офіційна гарантія | |
| Офіційна гарантія 12 місяців | 12 місяців |
| Інформація про товар | |
| Вага | 3.00кг |


















