Камера відеоспостереження 23D WiFi - 13606 (13606)
Камера CAMERA CAD 23D wifi IP 2.0 mp вулична - водонепроникна вулична IP WI-FI камера з підтримкою двостороннього аудіо сигналу відмінно підходить для створення зовнішніх та внутрішніх систем відеоспостереження в будинках, квартирах, офісах, магазинах, на парковках та інших на невеликих об'єктах.
Камера побудована на базі матриці 1/2.8" 2 мп з моно фокальним об'єктивом 3.6 міліметрів і кутом огляду 92 градуси. Запис 25 к/с вона може вести для всіх підтримуваних дозволів у форматах MJPEG і H.264.
Камера підтримує наближення зображення (4-х красний цифровий зум), налаштування гучності, повноекранний режим, налаштування параметрів якості зображення.
Дана камера має 2 способи мережного підключення: Ethernet кабелем (RJ-45) і має вбудований модуль WI-FI. Вона оснащена вбудованими моно мікрофоном, призначеним для прослуховування та запису звуку з об'єкта, і динаміком для двостороннього зв'язку, а також потужним EXIR-підсвічуванням, яке забезпечує хорошу картинку на відстань 20-30 метрів у темний час доби або в умовах поганої видимості та впливу різних погодних умов, як інфрочервоної, і видимої.
Завдяки видимому підсвічуванню дозволяє знімати кольорове нічне зображення, якщо не переходити в нічний режим. Камера здійснює запис на карту пам'яті micro-SD до 64 Гб. Також передбачена можливість використання хмарного сховища, що забезпечує ще більшу універсальність використання. IP-камера UKC CAD CAD 23D може діяти як повноцінна автономна система відео спостереження, оскільки вона може посилати сигнал на ваш комп'ютер, ноутбук або записувати в хмару або на картку пам'яті, яку можна легко вставити в камеру.
Камера через мобільний додаток підтримує віддалений моніторинг онлайн та записів відео+аудіо з будь-якого місця, де б Ви не знаходилися зі свого смартфона (iPhone та Android), ноутбука, ПК, підключених до Інтернету.Камера має герметичний пластиковий корпус з металевою передньою частиною захист від вологи за стандартом IP66.
Міцний корпус камери добре захищає пристрій від механічних пошкоджень та інших типів дії. Кронштейн, що входить до комплекту, підтримує настінне та стійкове кріплення.
У цієї камери дуже широкий діапазон температури, камера може працювати на вулиці, так як має дуже високий ступінь захисту. Живлення DC12 В, 2А від блоку живлення, що входить до комплекту. сигнал на ваш комп'ютер, ноутбук або записувати в хмару або на картку пам'яті, яку можна з легкістю вставити в камеру.
Легко встановити підключення Wi-Fi Підтримка багато дистанційного перегляду користувача Двосмугова аудіо (Buit in MIC і speaker) Запис відео за часом (таймер), виявлення руху - спрацьовує сигналізація Підтримка запису на SD карту до 64Гб і відтворення. (SD-карта не входить до комплекту).
Вбудований мікрофон та динамік, двосмугова аудіо Водонепроникна, працює ідеально на відкритому повітрі, а також у приміщенні. Підтримка ПК, Mac, Ipad, мобільного телефону Наближення зображення (4-кратний цифровий зум).
особливості:
- Налаштування гучності
- Повноекранний режим
- Налаштування параметрів якості зображення
- Дві зовнішні антени;
- Якість зйомки відео: 2 Мп (1920 х 1080);
- Монофокальний об'єктив 3,6 мм;
- Нічний підсвічування: 30 м (IR);
- Денне підсвічування: 20м Інтегрований мікрофон;
- Встановлення зовнішніх накопичувачів microSD до 64 Гб;
- Можливість хмарного зберігання даних;
- Додаток для віддаленого керування: YCC365 Вимоги до харчування: 12В/2А;
- Корпус із пластику та металу; Захист від вологи за стандартом IP66.
Характеристики:
| Вид | Вуличні |
| Вологозахист | IP66 |
| Водонепроникність | Так ( працює ідеально на відкритому повітрі, а також у приміщенні ) |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| додаткові характеристики | 4-х кратний цифровий зум; Кольорова зйомка; |
| Інфрачервоне підсвічування | до 40 метрів |
| Комплектація | Камера відеоспостереження; Блок живлення; 4 антени; Кронштейн; Кріплення; Інструкція; Коробка |
| Кріплення | настінне/стельове |
| Матеріал корпуса | Метал; Пластик |
| Нічна зйомка | Так |
| Об'єктив | 3.6 мм |
| Особливості | Запис відео за часом (таймер); Виявлення руху – спрацьовує сигналізація |
| живлення | 12В/2А |
| Підтримка карток пам'яті | Так |
| Розмір матриці | 1/3" CMOS |
| Дозвіл | 2.0 Мп |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Тип | Бездротові |
| Тип кріплення | Настінне; Стельове |
| Виробник | UKC |
| Формат стиснення | H.264 |
| Офіційна гарантія | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Інформація про товар | |
| Вага | 2.00кг |
Схожі товари




