Лита штучна голубка ялинка Vip Tree 180 см | Штучна лита ялинка (Elit 4567)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
2 290.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Літа ялинка Елітна 1.80м. Голуба
Ми пропонуємо штучні ялинки, українського виробника всіх розмірів, різних кольорів та фактури (лита ялинка, штучна ялина, штучна сосна) — від найоптимальніших до преміум-класу.
- Ялинка зроблена із харчового пластику, який відповідає всім стандартам якості та володіє антиалергічними властивостями, пожежостійка. Підтверджено сертифікатом якості.
- Діаметр нижнього ярусу: 110см
- Діаметр вітки: 40мм.
- У комплекті йде металічна розбірна підставка.
- Упаковується у поліетилен.
- Ялинка цільна
- Ялинка складається із однієї частини.
- Фото ялинок справжні, зроблені власноруч.
- Зберігати у складеному вигляді вертикально.
- Дана штучна ялинка та всі інші не обсипаються і легко деформуються (складаються)
- Пропорційне розміщення віток та пишна крона дозволяє прикрасити ялинку будь-якими іграшками та гірляндами.
Новорічні ялинки та сосні – це символ нашого головного свята. Штучні ялинки - це дуже зручний і економний варіант прикраси Вашої оселі.
| Характеристики | |
| Вага ялинки/сосни | 7.5 (кг) |
| Висота дерева | 1.8(м) |
| Діаметр нижнього ярусу | 1.1(м) |
| Довжина хвої | 40 (мм) |
| Конструкція дерева | Стовбурна |
| Матеріал підставки | Метал |
| Матеріал ствола | метал |
| Матеріал хвої | ПВХ, пластик |
| Галузь застосування | Всередині приміщення |
| Підставка | Так |
| Стан | Нове |
| Країна виробник | Україна |
| Колір хвої | Блакитний |
2 290.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | нове |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 180 см |
| Інформація про товар | |
| Вага | 7.00кг |
| (Д x Ш x В) | 60.00см x 60.00см x 180.00см |
2 290.00 грн.
Схожі товари
1 890.00 грн.
Немає у наявності Модель Лита 180
Лита ялинка Буковельська 1.80м. Зелена
Ми пропонуємо штучні ялинки, українського виробника всіх р..
1 560.00 грн.
Немає у наявності Модель 6789
Літа ялинка Елітна 1.50м. Зелена
Ми пропонуємо штучні ялинки, українського виробника всіх розмірі..
1 490.00 грн.
Немає у наявності Модель Лита 150
Лита ялинка Буковельська 1.50м. Зелена
Ми пропонуємо штучні ялинки, українського виробника всіх р..
1 490.00 грн.
Немає у наявності Модель 6848
Штучна ялинка Снігова Корольова 2.00м
Ми пропонуємо штучні ялинки, українського виробника всіх ро..
930.00 грн.
Немає у наявності Модель Кармен 125
Ялинка Кармен із золотими шишками та перлами 1.5м | Ялинка Кармен із золотими шишками та перлами 1.5..
1 680.00 грн.
Немає у наявності Модель Украина 2002
Ми пропонуємо штучні ялинки, українського виробника всіх розмірів, різних кольорів та фактури (лита ..









