Надувне крісло. 104х107х69 см. Навантаження 100кг Intex 68569 (68569)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
556.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Велюр-крісло Intex Beanless Bag Chair 68569 – м'яке надувне крісло, верхня та бічні частини якого мають м'яку поверхню, що нагадує на дотик велюр.
Легке та зручне, крісло стане чудовими меблями для дому чи дачі. В асортименті три варіанти: світло-рожеве, світло-зелене та світло-синє крісла. Виготовлено з дуже високоякісних матеріалів, що мають невелику вагу та зручності зберігання.
Характеристики:
| Короткі характеристики | Тип: крісло Призначення: для відпочинку на природі Матеріал: флокований вініл Розміри: 104х107х69 см |
| Тип | крісло |
| Кількість місць | одне |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | флокований вініл |
| Флокована поверхня | Є |
| Колір | салатове |
| Розміри | 104х107х69 см |
| Вага | 3 кг |
556.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Вага | 3 |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 100 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Стан | Нове |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 69 |
| Довжина | 104 |
| Ширина | 107 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 |
556.00 грн.
Схожі товари
3 900.00 грн.
В наявності Модель: TX6626
Електричне коло TX6626: Новий вимір водного відпочинку
Бажаєте стати центром уваги на будь-якій п..
7 200.00 грн.
В наявності Модель: TX6627
Електричний пліт TX6627: Ваша персональна моторизована зона відпочинку
Забудьте про нудне дрейфув..
468.00 грн.
Немає у наявності Модель: 57533
Надувний плотик intex 57533 Супер стильний оригінальний пліт Intex 57533 "Лобстер" від відомої торго..
1 015.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58837
Надувне крісло-коло Intex. ПВХ. Два місця. Охолоджувач для напоїв із кришкою. Спинки. Підсклянники. ..
669.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58868
Надувне крісло-матрас Intex 58868 комфортний варіант для відпочинку на воді, так і на суші.
Велика з..
2 755.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58292
Двомісний надувний матрац зі спинкою та навісом Intex 58292. Розмір: 199х150см. Навантаження 180 кг...









