Підстилка для басейну 488х488 см. Прямокутний синій. Bestway 58003 Вага: 5 кг (58003)
Немає у наявності
Немає в наявності
Скоро з'явиться — залиште заявку
💎 Чому нам довіряють покупці
🛡️
Гарантія
👨💻
Допомога
🚀
Доставка
🧾
Чеки
🤝 Відправка товару без передоплати!
720.00 грн.
-
+
Швидке замовлення
Підстилка для басейну Bestway 58003. Розмір: 488х488 см. Прямокутний синій. Вага: 5 кг
Розмір 488х488см. Підстилка стане додатковою перешкодою для дрібних камінців і вибоїн, запобігає пошкодженню нижньої частини Вашого басейну і збереже Ваші стопи. Вилазячи з басейну, можна буде ходити босоніж, не боячись забруднитись на землі. Підстилка чудово підходить для надувних басейнів серії "Easy", для каркасних басейнів з діаметром від 305 до 457 см.
Характеристики:
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 488 см |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | синтетичні волокна |
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | підстилка для басейнів |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |
| Колір | синій |
720.00 грн.
-
+
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
720.00 грн.
Схожі товари
396.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58032
Тент (кришка для басейну), створений з високоякісного ПВХ, гарантує надійне укриття від опалого лист..
542.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58036
ТЕНТ - ЧОХОЛ Bestway Підходить до каркасних круглих басейнів: 305 см
Фактичний розмір: 305 см
..
466.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58105
ТЕНТ - ЧОХОЛ Bestway Підходить до каркасних прямокутних басейнів: 259 Х 170 см
Фактичний розмі..
563.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58107
ТЕНТ - ЧОХОЛ Bestway Підходить до каркасних прямокутних басейнів: 400 Х 211 см
Фактичний розмі..
496.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58106
ТЕНТ - ЧОХОЛ Bestway Підходить до каркасних прямокутних басейнів: 300 Х 201 см
Фактичний розмі..
575.00 грн.
Немає у наявності Модель: 58037
Тент-чохол 366 см для каркасного басейну 58037
Тент (кришка для басейну), створений з високоякісн..









