Насос Intex66622 працює від акумулятора (66622)
Насос Intex66622 працює від акумулятора. Заряджається від електромережі 220V або прикурювача.
Насос є компактним зручним пристроєм, призначеним для швидкого надування матраців, басейнів, човнів та іншої "надувки" виробників Intex і BestWay.
Насос працює від акумулятора, що робить дуже зручним його використання при виїзді на природу або дачу, коли неможливе з'єднання з електричною мережею. Висока продуктивність пристрою - 600 л/м дозволяє легко, за короткий час, надуть навіть найбільший надувний басейн, човен або матрац. Корпус насоса виконаний з міцного пластику, який прослужить тривалий час. Довжини проводу живлення пристрою вистачає, щоб без проблем його зарядити для подальшого використання.
У комплекті з насосом йдуть спеціальні 3 насадки, які дозволять робити накачування різних виробів надувного типу Intex, BestWay та ін. Після використання насос можна просто прибрати в бардачок автомобіля.
Характеристики:
| Вага | 1,17 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | пластик |
| живлення | 12V / 220V |
| Виробник | Intex |
| Продуктивність насосу | 600 л/хв |
| Розмір упаковки | 12,4x18,4x13,7 см |
| Серія | Quick-Fill DC Electric Pump |
| Країна виробник | |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | чорний |
| Шланг | - |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 2 |
Схожі товари








