Двоспальне надувне ліжко Intex 64458 (64458)
Двоспальне надувне ліжко. Електронасос 220В. Розмір: 152х203х46 см. Intex 64458
Двоспальне надувне ліжко - це справжнє комфортне ліжко для домашнього відпочинку. Виготовлено ліжко із надміцного якісного вінілу з використанням розробки Fiber-Tech . Ця технологія винайдена спеціально для продовження терміну служби вінілових надувних виробів, адже зміцнюючим елементом є скловолокно.
До онструкциЯ ліжка з поздовжніх балок і незалежних камер забезпечує комфортне перебування на ній, а також перешкоджає провалювання або скочування в центр ліжка. Це особливо важливо, адже висота ліжка майже півметра.
Відпочинок на цьому виробі стане справжнім задоволенням завдяки наявності величезного спального місця. Спокійний бежевий колір ліжка чудово підійде для інтер'єру спальні і стане центральним елементом стилю.
Завдяки воді, що відштовхує, і протиковзному флокированному верхньому покриттю, простирадло не буде ковзати, заважаючи вашому відпочинку, а Ваш хребет прийме правильне фізіологічне положення.
Двоспальне надувне ліжко укомплектована вбудованим електричним насосом, що дозволяє підтримувати постійний рівень жорсткості. Якщо ліжко Вам тимчасово не потрібне, його можна запакувати в сумку для зберігання.
Характеристики:
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 9,1 кг |
| Внутрішня система | Dura-Beam PLUS |
| Гарантія | передбачена |
| Максимальне навантаження | 270 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос |
| Виробник | Intex |
| Розмір упаковки | 18x42x46 см |
| Серія | Ultra Plush Bed |
| Країна виробник | |
| Тип | надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | бежевий |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | так |
| Бічні стінки виробу | ПВХ|флоковане покриття |
| Вага | 9.1 |
| Верхня сторона виробу | флокірований вініл | ПВХ |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | так |
| Максимально допустиме навантаження | 270 |
| Нижня сторона виробу | ПВХ|флоковане покриття |
| Стан | Нове |
| Сумка для зберігання та транспортування | так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 460 |
| Довжина | 1520 |
| Ширина | 2030 |
| Офіційна гарантія | |
| Гарантійний термін | 1 |
Схожі товари










