Дитячий каркасний басейн 244 см Висота: 46 см. Об'єм: 1700 л. Bestway 55031 (55031)
Дитячий каркасний басейн. Діаметр: 244 см. Висота: 46 см. Об'єм: 1700 л. Bestway 55031
Дитячий каркасний басейн чудово підійде для купання дітей у літній сезон. Такі ігри сприятливо впливають на фізичний розвиток дитини та її емоційний стан. Басейн має круглу форму та оформлений яскравими зображеннями диких тварин. Він відноситься до типу каркасних.
Його з легкістю можна встановити та підготувати до купання без використання додаткових аксесуарів. Басейн виконаний з комбінованого матеріалу. Як матеріал для його каркасу використовується міцний ПВХ (полівінілхлорид), а його дно з вінілу.
Достатньо велика місткість басейну, яка становить 958 літрів, при його заповненні на 80%, в ньому можуть купатися відразу кілька діток. У даній моделі відсутній клапан для зливу води та можливість підключення фільтр-насоса.
Характеристики:
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4,2 кг |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 1700 л |
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | блакитний |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 4.2 |
| Діаметр | 244 |
| обсяг | 1700 |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 46 |
Схожі товари








