Набір в ліжечко 9в1 з матрасосом КПК Подушка в подарунок. Матрац: 120х60х10 см. Quatro. 1345 (1345-2)
Набір в ліжечко 9в1 з матрацом КПК. Подушка в подарунок. Матрац: 120х60х10 см. Quatro. 1345
Ув. клієнти замовлення прийняті по телефону обробляються швидше
телефони для зв'язку
0506448117 (viber)
0963225475
Ось скоро і настане та довгоочікувана подія у Вашому житті (а може вже й настала) і хочеться, щоб все було на "вищому" рівні. Сон у житті дитини займає особливе місце і тут треба постаратися.
Невеликий набір для сну малюка стане відмінним придбанням для молодих батьків. Цей набір поєднує все найважливіше для сну малюка.
Набір в ліжечко 9в1 складається з:
- підковдра 110*90 ,
- наволочки 40х60,
- простирадла 120х80,
- ковдра 110*90, наповнювач: антиалергенне волокно: силіконізований синтепон,
- подушка. 40*60 наповнювач: антиалергенне волокно: силіконізований синтепон,
- балдахін,
- бортик із 4-х сторін. Висота 35 см. Наповнювач: антиалергенне волокно: силіконізований синтепон.
У наборі є матрацик розміром у довжину 120 см, ширина 60 см, висота 10 см, кокос-поролон-кокос, матеріал чохла: Бавовна, безпружинні.
Матрац Харків Напівлюкс тонкий (кокос, поролон), призначений для новонароджених і немовлят молодшого віку, неодмінно повинен мати кращі характеристики, оскільки створений підтримувати хребет дитини, що не зміцнів. Двошаровий наповнювач з кокосу та поролону забезпечує необхідну жорсткість матраца, а товщини 6 см достатньо для комфортного та здорового сну дитини.
Характеристик матрацика:
| Виробник | Quatro |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
Розміри матраца |
|
|---|---|
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
додаткові характеристики |
|
| Колір | Салатовий (забарвлення підбираємо) |
| Тип | Безпружинні |
| Наповнювач | Поролон |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Особливості | З чохлом на змійці |
| Розмір | 60x120 |
| Чохол | зйомний |
| Матеріали | Кокосове волокно,Пінополіуретан |
| Вид | Матраци |
| Дитячі | Так |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вид жорсткості |
М'які |
Характеристики комплекту в ліжечко 9в1:
-
Підковдра 120*90
-
Наволочка 40х60;
-
Простирадло 120х80;
-
Ковдра 120*90. Наповнювач: антиалергенне волокно: силіконізований синтепон
-
Подушка. 40*60 Наповнювач: антиалергенне волокно: силіконізований синтепон
-
Балдахін;
-
Бортик із 4-х сторін. Висота 35 см. Наповнювач: антиалергенне волокно: силіконізований синтепон.
-
Підвісна кишеня на 2 відділення.
Подушечка ортопедична в подарунок! забарвлення підбираємо під набори
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бавовна | 100 |
| Довжина наволочки | 60 |
| Довжина підковдра | 90 |
| Довжина простирадла | 80 |
| Колір | Синій |
| Наволочка | 1 шт) |
| Підковдра | 1 шт) |
| Підлога | Унісекс |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Простирадло | 1 шт) |
| Тематика декору, малюнку | Тварини |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Змішане |
| Ширина наволочки | 40 |
| Ширина підковдри | 120 |
| Ширина простирадла | 120 |








