Дитяча люлька-гойдалка. Функція заколисування. Приємні мелодії. Капюшон із москітною сіткою. 80308-13 Синій (80308-4)
Дитяча люлька-гойдалка. Функція заколисування. Приємні мелодії. Капюшон із москітною сіткою. 80308-13
Дитяча люлька-гойдалка буде приємним подарунком для молодих батьків та їхньої маленької дитини. Дитяча люлька-гойдалка обладнана блоком заколисування та приємними мелодіями, це допоможе швидше заколисувати малюка. Така люлька ідеально підходить для відпочинку та сну, нахил можна регулювати, верху розташований складний капюшон з москітною сіткою.
Дитяча люлька-гойдалка з капюшоном зробить процес догляду за малюком ще більш зручним та простим. Дитина зможе приємно відпочити в колисці. Ліжечко оснащене бічними утримувачами зроблених з металу. Кілька режимів гойдання допоможуть знайти для швидкого заколисування малюка.
Характеристики:
| ТИП | ліжко-люлька |
| ВІК | від 0 місяців |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР ГІБНИКІВ (Д/Ш/В) | 89см / 65см / 88см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ (Д/Ш) | 78см / 42см |
| ОСОБЛИВОСТІ | таймер на 15, 30 та 45 хв. |
| музика, звуки природи | |
| регулятор гучності | |
| 6 швидкостей гойдання | |
| живлення від мережі та від 4-х батарейок типу R14 (не входять до комплекту) | |
| дах складний, знімний | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | матрац |
| адаптер живлення | |
| дах із москітною сіткою | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал, пластик, тканина |
| КОРОБКА | БРУТТО 8,3 кг. Розмір 47 х 12,5 х 91,5 см |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вага | 8.3 |
| Висота у складеному вигляді | 91.5 |
| Електронний музичний блок | так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| колір | Синій |
| Коліщатка | ні |
| Контроль гойдання таймером | так |
| Максимально допустиме навантаження | 5 |
| Матеріал виготовлення каркасу | пластик | метал |
| Механізм хитання | так |
| Особливості | Мелодії|Функція заколисування|захисний капюшон з москітною сіткою |
| Підлога | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | так |
| Сонцезахисний козирьок | да |
| Стан | Нове |
| Ширина у складеному вигляді | 12.5 |
| Габарити та комплектація | |
| Висота | 880 |
| Довжина у складеному вигляді | 470 |
| Ширина | 650 |
Схожі товари






