Кондиціонер для приміщення MIDEA MSMA-12HRN1-Q ION (12Ш)
Кондиціонер для приміщення MIDEA MSMA-12H
Діапазон робочих зовнішніх температур:
• Режим охолодження: + 18... + 43 °C
• Режим обігріву: - 7...+24 °C
• Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
• Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися плісняві та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.
• Іонізатор.
• Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективним іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. в приміщенні.
• Нічний режим.
• Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.
• Виявлення витоку холодоагенту.
• У разі виявлення витоку холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.
• Режим осушення повітря.
• Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції.
• Режим турбо.
• Функція «Turbo» - при включенні даного режиму кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.
• Самоочищення.
• Режим самоочищення. Залежно від серії, цей режим включається або автоматично, при вимкненні кондиціонера (на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 1015 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник), або примусово, при активації його з ПДК.
| Основне | |
| Кількість у ящику | 1 |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Детальна інформація | |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Антикорозійне покриття зовнішнього блоку | Є |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 25 кг |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 29х81x21 см |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 55х77x30 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діапазон зовнішньої температури | -7 - +43 °C |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Додатково | Теплообмінник з гідрофільним покриттям 3-хвилинна функція захисту; Запобігання обдуву холодним в |
| Додаткові фільтри | Фільтр тонкого очищення; High Density; Cold Catalist |
| Інші функції та особливості | Самодиганостика; Авторестарт; Таймер; Авторозморожування; Гарячий пуск |
| Іонізатор | Є |
| Комплектація | Кондиціонер (внутрішній та зовнішній блок); Пульт ДУ; Документація |
| Мінімальний рівень шуму | 29 - 32 дБ |
| Потужність при обігріві | 0.97 кВт |
| Потужність при охолодженні | 1.1 кВт |
| Продуктивність, кБТЕ/год | 12 |
| Робота на обігрів | 7°C |
| Режими роботи | Автоматичний режим; Вентиляція; Обігрів; Осушення; Охолодження; Режим сну; Турборіжим |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м ^ 2 |
| Самоочищення | Є |
| Теплопродуктивність | 3.81 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодоагенту | R410A |
| Рівень шуму внутрішнього блоку (мін/макс) | 29 - 42 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57 дБ |
| Холодопродуктивність | 3.52 кВт |
| Колір | Білий |
| Офіційна гарантія | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 місяців |
Схожі товари





