Фільтр-насос картриджний Intex 28604 (28604)
Картриджний фільтр-насос 2006 л/год. Intex 28604
Для того, щоб постійно підтримувати чистоту у власному басейні, пропонуємо до Вашої уваги фільтр-насос Intex 28604 (Інтекс 58604). Він підходить для застосування до надувних і каркасних басейнів Intex, так як вони встановлюються в основному на вулиці, в них часто виявляється сміття: листя з дерев, пил, комахи і т.д.
Спеціально розроблена професіоналами дрібна сітчаста структура картриджа насоса без труднощів затримує всі частинки, що засмічують Ваш басейн. Щоб підключити фільтр-насос до басейну необхідно два сполучні, гофровані шланги, які кріпляться до клапанів басейну, підключитися до електричної мережі, а далі агрегат все зробить за Вас. Фільтр пропускає воду зі швидкістю 2006 л/год , що дозволяє підтримувати воду гігієнічно чистою. Як елемент, що фільтрує, йде змінний картридж Інтекс.
ПРИНЦИП РОБОТИ ФІЛЬТР-НАСОСА :
✓ вода у фільтруючу установку надходить самопливом
✓ фільтруючим елементом є змінний паперовий картридж
✓ фільтр робить механічне очищення, але не бактерицидне (використовуйте хімію)
✓ картридж є фільтром грубого очищення – очищає воду від дрібного сміття та бруду
✓ у середньому фільтр повинен працювати 2-3 години на добу, але час роботи залежить від рівня забруднення
Фільтруючий насос Intex 28604 простий у застосуванні, протестований, пройшов заводські випробування та не займає багато місця. У комплекті до фільтруючого насоса входять два сполучні шланги, один змінний фільтр-картридж. Багаторазовий змінний фільтр легко витягати з насоса і можна швидко промити під проточною водою.
Після встановлення фільтра-насоса Інтекс 28604 Ваше купання в басейні буде просто незабутнім і принесе масу позитивних емоцій та вражень!
Характеристики:
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | |
| обсяг | 8.5 (л) |
| Вага | 3.0 (кг) |
| додаткові характеристики | |
|---|---|
| Макс. об'єм басейну | 8500 л |
| Шланг | гофрований 2 шт |
| Розмір упаковки | 37х27х25 см |
| Споживання електрики | 45 Вт |
| Продуктивність фільтруючої системи | 1798 л/год |
| Упаковка | картонна коробка |
| Тип картриджа | A |
| Картридж | 1 шт |
| Напруга | 220-240V |
| Вага упаковки | 3 кг |
| Підходить до | басейнів діаметром до 457 см |
| Довжина мережевого кабелю | 230 см |
| Довжина шлангу | 150 см |
| Продуктивність картриджного насосу | 2006 л/год |
| Діаметр шлангу | 38 мм |
| Висота насосу | 33 см |
| Діаметр насосу | 17 см |
| Рознімання насоса | Ø 32 мм |
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Напруга | 220 |
| Об'єм басейну | до 5 метрів |
Схожі товари




















