Сергій міронов

Корабликом задоволенний. Можна замовити ще акумулятор та сумку?

Василь

Гарний кораблик, брав для тата. Сьогодні дозамовив йому ще акумулятор додатковий. Дякую

Олександра

Купили керівнику на подарунок, все супер. Такий подарунок не соромно подарувати, чудова якість

Олександр

Маневрений, легкий в керуванні, задоволений на всі 100% всім рекомендую

Андрій

Гарний кораблик, з великим відсіком для прикорму та для батареї, бо 5200 малувата, замовив ще 12000 так вона стала туди ідеально