Гарний кораблик, брав для тата. Сьогодні дозамовив йому ще акумулятор додатковий. Дякую
Купили керівнику на подарунок, все супер. Такий подарунок не соромно подарувати, чудова якість
Маневрений, легкий в керуванні, задоволений на всі 100% всім рекомендую
Гарний кораблик, з великим відсіком для прикорму та для батареї, бо 5200 малувата, замовив ще 12000 так вона стала туди ідеально